Uudised

12/11/2013 19:36  Valga MV 2013 8 palli
Valga meistrivõistlused piljardi 8 pallis peeti 13.10. Valga Bowling Center piljardisaalis. Võistlema saabus 21 piljardihuvilist Valgast, Otepäält ja Tartust. Võisteldi kahe kaotuse ja karikasüsteemis. Meie klubi esindajatest läks kõige paremini Rene Soldanil, kes jõudis veerandfinaali, kus kaotas Otto Antsonile 1 : 3. Ülejäänud veerandfinaalides võitis Mirko Raid Raul Tihase 3 : 1, Kristjan Kama Mikk Pettai 3 : 0 ja kõige tasavägisemas mängus Juss Saska Jaan Pettai 3 : 2. Poolfinaalides olid võidukad Otto 3 : 0 Jussi vastu ja Kristjan 3 : 1 Mirko vastu. Kolmanda koha kohtumise võitis üllatavalt kindlalt 3 : 0 Mirko Raid. Finaalis pani oma paremuse maksma Otto Antson 3 : 1 ja võitis Valga 2013.a. meistritiitli 8 pallis. Meie klubi mängijate kohti Sören Kangur 9. koht Rein Säinas ja Andres Mets jagasid 13. kohta, Johannes Leppik 15. koht, Tiit Kattai 17. koht, Lembit Saluste 18. koht, Kevin Kattai 21. koht.