Uudised

12/11/2013 20:11  Valga meistrivõistlused 9 palli 2013
Järjekordsed Valga meistrivõistlused piljardi 9 pallis on ajalugu. 10. november toimusid Valga Bowling center piljardisaalis 2013.a. 9 palli meistrivõistlused. Võistlema saabus 20 piljardihuvilist Valgast, Otepäält ja Tartust. Võistlust peeti kahe kaotuse ja karikasüsteemis. Erinevalt 8 palli võistlustest kus meie klubi mängijatel eriti hästi ei läinud, siis seekord pääseti veerandfinaalidesse kaheksa hulka kolmekesi. Veerandfinaalis kohtusid Rene Suburg  Lembit Salustega ja võitis 4 : 1, Kristjan Kama võitis 4 : 3 Kristofer Solniku, Tiit Kattai Raul Tihane 4 : 2 ja Rein Säinas Aarne Raid 4 : 0. Poolfinaalides olid võidukad Rene 4 : 1 Kristjan ja Rein 4 : 2 Tiit. Kolmanda koha kohtumise ja pronksmedali võitis 4 : 2 tulemusega Tiit Kattai. Finaal oli väga tasavägine ning 4 : 3 tulemusega tuli Valga meistriks 9 pallis Rene Suburg. Sellegi poolest meie klubi mängijatele hõbe ja pronksmedal. Teiste meie klubi mängijate kohad Lembit Saluste 7. koht, Rene Soldan 9. koht, Siimo Saar 10. koht, Hannes Tõnissoo 13.koht, Jaan Unt 14. koht, Kevin Kattai 16. koht, Andres Mets ja Karmen Duberg jagasid 17. kohta, Toivo Kanep 19. koht ja Vaidor Duberg 20. koht. Lisaks toimus ka nn kalapüügivõistlus, mille võitis 8 kalaga Rein Säinas, teise auhinna ühes mängus löödud kalade eest võitis Tiit Kattai kolme kalaga.
Tulemused:/upload/editor/files/Valga_Meistrivoistlused_2013_9palli.pdf